Únor 2009

Zavolám nashledanou...

25. února 2009 v 12:34 | Miss Caprico |  Diary
Tak se s vámi pomalu loučím. Zítra odjíždím a dnes musím balit. Kam že to odjíždím? Do lázní. Jedu zhubnouthttp://emo-hannah.blog.cz/a až se vrátím bude ze mě pěkná holkano jedu tam na 6tejdnů (měsíc a půl) takže počítam s hodně velikým poklesem návštěvnosti. Ale co...je to jen blogmůj vzhled je pro mě důležitějšítakže se s vámi loučím....ne počkat! Ještě nenejdřív pár informací. Tenhle design tu bude celej ten měsíc a půl takže se vám okoukátakže už teď mám vymyšlenej jinejjá vim sem magorno a teď už se opravdu loučímtakže........nashledanou

Na co sou ,,SBé''?!?

23. února 2009 v 20:07 | Miss Caprico |  My ideas

Založila sem si rubriku ,,My ideas'' (druhý den abstinence bez slova takže. Slovíčko jak mi chybíš...). Sem budu psát moje úvahy,názory a tak. Podle nadpisu (ano hodně se nudim xD)ste mohli poznat,že půjde o úvahu ,,Spřátelené blogy''. Kdo na můj blog chodí,už určitě zjistil,že já SBé nemám. Proč? Protože mi to přijde jako úplná,ale úplná pitomost (sem slušná). To si prostě někdo vymyslel,že si potřebuje zvednout návštěvnost. Tak někam napsal,jestli by si nevyměnili odkazy. A tím to začalo (podle mě). Ano,i já sem dříve propadla trendu SBé,později Affiliates. Ale oči se mi otevřeli po tom,co sem zrušila blog a ani jedno jediný SBé mi nenapsalo že ho to mrzí nebo tak (maximálně mám pocit že mi to napsal Radek,iQi* a EX!T,s kterýma sem si psala i na icq). Došlo mi,k čemu to je? K čemu vám je,že vám někdo,koho ste v životě neviděli napíše komentář pod přezdívkou: ???-tvoje SBé které tě hroooooooooooooooooooooooooooozně lafuje ♥ muck*. No řekněte k čemu? To radši půjdu ven a se svou nej kámoškou (I♥U Nikýsku) něco podniknem (kdyby ovšem neměla zaracha.....ehm). Už takhle si říkám proč sedim u pc místo toho,abych chodila ven. I když komu by se v týhle čvachtandě chtělo ven že ano. Odbíhám. Prostě pokud mi jeden jedinej člověk řekne jeden jedinej důvod k čemu sou SBé tak MOŽNÁ změnim názor. Vlastně je tu jeden důvod. Pokud ten člověk žije kousek od vás,můžete si najít přítele. Ale to je hodně malý procento. Schrnutí tohoto článku je,Spřátelený blogy sou blbost a to mi nikdo nevezme! (pokud nebereme větu výše)

Chronologie designů blogu

22. února 2009 v 21:22 | Miss Caprico |  Past layouts
Rozhodla sem se(už sem zase chtěla napsat ,,takže''...),že vám sem dám chronologii (to znamená něco jako postupem času) mých designů. Ze začátku(což sou 2roky a půl) to byla opravdu hrůza. To frčeli takový ty třpytivý designy kde člověk pomalu nic neviděl. Žádnej takovej (naštěstí) nemám dochovanej,protože sem ani nevěděla co je to ,,print screen''.Tak sem vám je udělala uměle. Nesmím samozřejmě zapomenout na krásné designy od blogu.cz.

Přesně si pamatuju jak sem si vybírala tu nejkrásnější šablonu pro můj blog. Vyhrála tato kytička. Ta tu byla docela dlouho,protože sem ještě nevěděla že existuje něco jako ,,pozadí''(tím opravdu nemyslím lidský zadek).
Pro více designá klik C.Č.↓

Lay 0.4 - Must destroy the city

22. února 2009 v 19:55 | Miss Caprico |  Past layouts
Je tu v pořadí již 4.design od obnovení blogu (Napsala bych na začátek věty takže, ale to odemě nějakou dobu nečekejte, jelikož jsem se zděsila, když jsem si projížděla svoje starý články a pomalu každej začínal tímhle slovem.). Menu sem udělala v češtině,protože v nějakym cizim jazyce ho má každej a já chci být originální =) Obrázek už ani nevim odkaď je,protože sem už jednou měla design s tímhle obrázkem.....ale to už je dávno. V originále je jinak barevnej ale já si ho trochu upravila. Okraje sem dělala já a stránku taky =) Prostě design skoro celej ©Me.


Tvořím tvořím xD

19. února 2009 v 12:10 | Miss Caprico |  My graphics
Tak od včerejší půlnoci mám photoshop =) A tak od rána nedělám nic jinýho než že tvořím a tvořím. Ukážu vám svůj 3.výtvor↓

Já vim že samochvála smrdí ale mě se to hrozně líbí xD

Česká přísloví přeložená do vědecké češtiny =D lol

18. února 2009 v 20:56 | Miss Caprico |  ze života
1. Při nadměrném zvyšování pohybu dolních končetin ve značném časovém rozpětí za účelem dosažení naplnění sloučeninou vodíku a kyslíku křivule s držadlem dojde jednoho dne k uvolnění molekul spojujících tuto křivuli s oním držadlem, čímž se jmenovaný předmět rozdělí na dva segmenty.

Jak rychle se člověk dokáže zamilovat. Ale jak dlouho musí zapomínat.

18. února 2009 v 18:27 | Miss Caprico

Psal se rok 2007. Září. 2.rok na nové škole. Už znala všechny. Se všema se bavila. Kromě jednoho. Toho,kterýho všichni nesnášeli pro jeho hloupé poznámky,hloupé chování. Musel mít všechno jinak. Na všechno měl odpověď. Byl tvrdohlavý. Jako ONA. Ale ONA uměla ovládnout své city. A proto dokázala vycházet s ostatníma. Kromě NĚHO,samozřejmě. Ovšem k její smůle její tehdejší nejlepší kamarádka chodila s klukem,který jako jediný měl JEHO za přítele. Všichni čtyři spolu trávili spoustu času. A ONA se chtěj nechtěj musela bavit s NÍM. Musela se smát jeho hloupým vtipům. Musela s nim trávit většinu volného času. Až jednoho dne za ní přišel kluk té její kamarádky,že se ON do ní zamiloval. ONA ho však tvrdě odmítla. ,,V žádným případě.'' řekla. Ale ON se s ní bavil dál.

Že bych (konečně) měla PS?!?

17. února 2009 v 21:54 | Miss Caprico |  Actuality
Takže píšu si s Bodenou na icq (jedna spoluwebmisska ze sims blogu) a ona mi ukazuje svůj první dezz v Photoshopu,čímž zjišťuju že ho má. Posílá mi odkaz. Ale já mám smůlu páč na svym kompu nejsem admin a nemám to jak nainstalovat. Ale přece jen stahuju (teď 53%) a mám plán jak tátu možná přemluvim (54%). A to přes mojí milovanou maminku =) Přece jen má na něj mnohem větší vliv než já...(57% uuuu jede to rychle xD). Ehm...proč to píšu? Já nwm chci se podělit xD a asi protože budu mít MOŽNÁ mnohem lepší grafiku =)(59%). Ale nwm asi to nevyjde.....mno nic tak se mějte (60%xD)

Zima je hezká,bude i zítra jako je dneska....

17. února 2009 v 11:47 | Miss Caprico |  My photo gallery
Tak sem dneska šla k doktorce......nepodstatný xD podstatný je to,že sem cestou domů co? Fotila ano správně =D Mám několik fotek zasněžených střešovic aneb PPS(neptejte se co to znamená xD) Takže kdo je chce vidět všechny klik CeLý ČlÁnEk xD↓
A toto pustit↑


Super píseň

16. února 2009 v 21:07 | Miss Caprico |  Videos
Tak sem brouzdala po Youtube a našla sem tuhle písničku. Každej určitě znáte krásku a zvíře. Tohle je fakt boží předělávka!!