Květen 2009

Poslední článek na tomto blogu..........

7. května 2009 v 12:18 | Nikol - ta co bulí jako želva kvůli pitomýmu blogu.....
Neptejte se mě proč......já to sama ani pořádně nevím......vlastně vím......končím tu z jednoho jediného důvodu.....nejde mi o návštěvnost......de mi o to že sem choděj lidi který nechci aby četli to co sem napíšu. Nejde o to že bych je třeba pomlouvala nebo tak něco,ale blog jsem si udělala abych na něj mohla psát svoje myšlenky,pocity,zážitky.........úvahy,výkyvy a já nevim co všechno.....ale nechci aby to četli lidi který znám osobně......nekončím s blogem úplně...mám nový......ale adresu sem nedám (to by nebralo logiku).....kdyby náhodou někdo měl zájem o moje žvásty,ať si napíše třeba na icq nebo já nevim......nechci se tu dlouho rozepisovat.......jen vám dám sem pár údajů o blogu:
  • Blog byl založen v červnu 2006 (skoro 3roky *brečí*)
  • Na blogu je momentálně 758článků (i s tímhle) není to přesný počet protože některé jsem smazala......
  • ZDE najdete všechny jeho designy (skoro)
  • 41 anket
To je asi vše co bych chtěla na závěr říct........ještě jenom.....

GOODBYE!Comeback - Rodičovská noční můra

4. května 2009 v 20:53 | Nikol |  Videos

Jakou podobu na sebe může vzít pomsta vlezlému rodiči? Důmyslným a skutečně ďábelským řešením je Ivina kabelka hrůzy. Podívejte se na scénu, kterou ještě neznáte.

Ano i já jsem neodolala a toto video jsem si pustila. Skvěle jsem si spravila dnešní pochmurnou náladu.

Květnový víkend

4. května 2009 v 15:46 | Nikol - blbá a zamilovaná |  Diary
Z DOMOVAaneb jen tak mimochodem: S radostí dávám sbohem jízdenkám a přivítávám v náručí svůj milovaný kupón!!!! I ♥ U!!
Tento víkend byl oprabdu povedený. Až na pár chvil......ehm.....jak jste se mohli dočíst z předchozího článku,byla jsem na čarodky u Pavly. Nic extra vyjímečnýho jsme nedělaly,ale pro mně bylo vyjímečný už to,že jsem u ní mohla spát. Večer jsme šly ven a já poznala pár jejích kamarádů. Musím upřímně říct,že jsou to vážně skvělý lidi (I ♥ U Terezko). V Praze moc takovejch nenajdete. Druhý den měl za námi ještě přijet Radek,ale z určitých důvodů se tento plán neuskutečnil. Takže jsme s Pájou ráno vyrazily na místní pouť. Po málem pozvracení se z jedné atrakce jsme to vzdaly a šly jako správný holky okupovat tržiště. Našly jsme úplně bezvadnej metal shop,kde jsem si koupila (teda spíš Pavly máma mi koupila...) náhrdelník a pár podobných metal-gothických blbinek. Pak jsme šly domů a zbytek dne proseděly u pc. Já sem teda kromě toho Pavlu prudila ať mi pustí Sillent Hill. Z totálního nudění se jsem jí začala likvidovat psací stůl,a teprv až po slibu,že ho likvidovat přestanu,mi ho konečně pustila. Pája si povídala s Radkem přes skype. Radek: ,Jo teď se to všchno bortí že jo? To už znám na zpaměť xD' Pavla: ,Ani ne! Teď teprv přichází Duch Prdu xD' Radek a já: ,Duch Prdu? Cože? OMG!' Prostě nepopsatelný hlody naší Páji.
Po nějaké době se Radek zeptal,jestli tam vůbec jsem,že jsem nějak potichu. Načež Pavla prohlásila,že tam jsem,ale že sem potichounká. Pavla: ,Je to aaaaaaaaanděěěěěěěěěl xD' To asi nepochopíte.

Sem u bratra (I ♥ U Pavlo)

1. května 2009 v 12:24 | Nikol |  Diary
Čágo belo,šílenci! o nic jen mi zase (spíš pořád) hrabe. Ano sem u mé milované kámošky (bratra) z Benešova u Prahy. Počítač tu sice je,ale z tý rychlosti by e jeden po*ral. Takže nebudu nic přidávat. Ale v neděli (nebo v pondělí) se můžete těšit na zážitky xD nejvíc se mi íbí že konečně když zařvu ,,začíná noc'',tak se ozve ,,drž hubu!!!'' xD lol xD asi nepochopíte xD
Fatamorgána! OMG!!!